Kosmetika

Pracujeme se značkou DIEGO DALLA PALMA, která má zaručenou kvalitu a jedinečnou technologii výroby. Výrobky DIEGO DALLA PALMA jsou vyvinuty tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem.

Kadeřnictví

Naše profesionální kadeřnice jsou speciálně proškolené firmou Framesi, se kterou náš salón spolupracuje. Každým půlrokem chodí na školení této firmy, kde dostávají informace o nových stylech a trendech v oblasti světového vývoje v kadeřnictví.

Manikúra

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Těm z Vás, které si chtějí dopřát pocit z dobře upravených nehtů nabízím revoluční způsob lakování CND SHELLAC a CND Brisa Lite gel na vyrovnání nerovnosti nehtu.

Masáže

Tělesné a duševní zdraví spolu úzce souvisí a současně s uvolněním těla, uvolníme i naši mysl. Zdravé a uvolněné tělo je aktivnější a dovoluje nám dosáhnou našich denních cílů s pocitem klidu a pohody.

Pedikúra

U pedikúry jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat. Včasnou péčí o nohy lze předejít pozdějším nepříjemným komplikacím.

Neinvazivní liposukce

Péče o fyzickou a duševní krásu je součástí naší péče o sebe. Pokud máme ve své kráse jistotu, cítíme se dobře. Každý člověk může být krásný, pokud nalezne cestu k tomuto pocitu. To, jak vnímáme sami sebe, se výrazně odráží i v reakci okolí.