Produkty pro domácí péči

Proč dát přednost nákupu profesionální kosmetiky před nákupem kosmetiky v drogerii nebo supermarketu ?

  • Profesionální kosmetika a její výroba je založena na faktu, že s ní pracují odborníci – kosmetičky, které jsou odborně proškoleni a využívají vlastních zkušeností. Proto se vyhýbá multifunkčním výrobkům a může se orientovat na řešení konkrétních obtíží pokožky. Vzhledem k tomu, že kosmetiku v salonech opakovaně kosmetičky používají, MUSÍ mít vysokou kvalitu a funkčnost.
  • Profesionální kosmetika má obrovskou výhodu – kosmetička zná funkci a složení jednotlivých produktů a má je osobně a opakovaně vyzkoušené. Doporučí Vám tedy kosmetiku přímo na míru, a stanoví způsob domácí péče. Finanční prostředky vynaložené na nákup kosmetiky tak jsou využity maximálně efektivně a cíleně.
  • Profesionální kosmetiku NELZE proto zakoupit jinde než v kosmetických salonech.

Framesi vyniká ve vývoji kvalitních vlasových barev, se kterými můžete namíchat nekonečné množství zářivých variací.

Ať jste zkušení kadeřníci či začátečníci, můžete si zvolit „svoji“ barvu dle náročnosti aplikace. K dispozici je 180 odstínů vlasových barev.

Vrásky, dehydratace a změny citlivé nebo mastné pleti jsou jen povrchovou odpovědí, nicméně příčina nemoci pleti je uvnitř, na biologické úrovni: buňky a ztráta jejich harmonie. Toxikované buňky se sníženým metabolismem a vitalitou nejsou schopny komunikace navzájem a pracovat v harmonii a nejsou schopny přenosu dialogu mezi epidermis a dermis.

Řada, která pečuje o Vaše nohy a obuv – Batavan foot care. Vznikla jako první a je hlavním výrobním artiklem naší společnosti. Výrobky jsou zaměřeny jak na domácí použití a dají se zakoupit v maloobchodní síti lékáren, zdravotních prodejen, v dalších vybraných prodejnách a v síti společnosti Schlecker, tak současně s tím jsou dodávány do kosmetických a pedikérských salonů, kde slouží k ošetřování Vašich nohou z rukou profesionálů.

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové kosmetiky a nábytku pro kosmetické salony a wellness centra. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Nabízí 15 produktových linií.

Již více než 65 let švýcarská značka Piz Buin® přináší řešení pro ty, kteří se chtějí získat krásné opálení, ale zároveň se efektivně chránit. Piz Buin® byl jedním z prvních, kdo v 60. letech do svých produktů zakomponoval ochranný faktor – SPF. Piz Buin® je jedinečnou ochranou, vhodnou na pláž, hory i do města.

Italská značka profesionálních fénů Parlux je správná volba pro vás, pokud hledáte přístroj špičkové kvality. Fén na vlasy používáte i několik hodin denně, vyplatí se proto věnovat maximální pozornost jeho výběru.