zpět na služby

Kosmetika

Náš salón pracuje se značkou diego dalla palma, která se zrodila ze spojení zkušeností, výzkumu a vývoje v odvětví kosmetologie a estetiky. Vznikla v 60.letech v Itálii, kde se nachází její výzkumné laboratoře.

Kosmetické produkty značky diego dalla palma obsahují aktivní látky té nejvyšší kvality. Vybírány jsou především čisté, lehké a bez obsahu rozpouštědel. Jsou bez parabenů, parafínu minerálních olejů nebo dalších látek, které by mohly narušit čistotu přípravků a způsobit podráždění pokožky. Nejsou testovány ny zvířatech.

Silná stránka našeho ošetření:exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multiaktivní bio-revitalizační efekt. Obnovuje optimální hladinu živých elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s vadami pleti na několika stupních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

MOISTURISING

Geniální řešení pro ochranu zásob vody v pleti

Zdraví pleti závisí na míře ochrany poskytované hydrolipidovým filmem. Ten působí jako bariéra před vnějšími vlivy a pokud dochází ke snížení jeho vrstvy, pleť je více dehydratovaná, suchá, křehká a se sklonem k tvorbě vrásek. Dostavuje se pocit nepohodlí a pnutí. Regulace vody v pleti také závisí na pleťových buňkách, neboť právě ony regulují ochranu pleťové bariéry a produkují lipidy, cukry a další nezbytné složky, které jsou základem pro vazbu vody v pleti.

Silné stránky našeho ošetření:exklusivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multi-aktivní a bio-revitalizační efekt. Navrací optimální úroveň živých elementů, které jsou základem pro buněčnou komunikaci a bojují proti nedokonalostem pleti v několika stupních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

ANITAGE

Anti Age pro zralou pleť každé ženy

Vrásky způsobené postupující degenerací pleťových struktur: kolagenu a elastinu. Nejčastější příčina, která způsobuje degeneraci kolagenu a elastinu je tzv. glykace, která je charakteristická nalepováním vláken na molekuly sacharidů a to způsobuje jejich tvrdnutí. Ztvrdlá vlákna kolagenu a elastinu ztrácí flexibilitu a kapacitu dodávat tonus a elasticitu pleti, která je poté náchylnější k tvorbě stále hlubších vrásek.

Silná stránka našeho ošetření:exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multiaktivní bio-revitalizační efekt. Obnovuje optimální hladinu živých elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s vadami pleti na několika stupních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

PERFECTION

Pro dokonalost pleti

Jak je známo, volné radikály jsou jedna z hlavních příčin stárnutí. Jejich počet se s věkem navyšuje díky postupně ochabující přirozené antioxidační ochraně. Pleť je vystavena vnějším vlivům (slunce, kouř, znečištění, zima, vítr, změny teplot). Tyto vlivy poškozují pleťové buňky a dochází k urychlení degenerace buněčné membrány, stejně tak i ochranných lipidů a kolagenových a elastinových vláken.

Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

SUBLIME

Program PERFECTION SUBLIME - vrásky - póry

Touha po krásném vzhledu nás nutí zlepšovat náš vzhled, zakrývat nedostatky, začervenání, rozšířené póry a hluboké vrásky. Pro dosažení zářivého vzhledu zašedlé pleti se často uchylujeme s nadměrnému užívání make-upu. Kolikrát jste si při odchodu z domova řekla, že byste chtěla odcházet se svěží a vitální pletí bez potřeby zakrývat nedostatky nadměrným použitím make-upu?

Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

SOOTHING

Zklidňující péče pro citlivou pleť s kuperózou

Citlivá pleť je charakteristická svoji křehkostí ve srovnání s jinými typy pletí. Vnější činitelé zanechávají na citlivé pleti větší stopy vzhledem k její slabé a tenké struktuře, různým reakcím obranného systému. Citlivá pleť trpí zvýšeným vnímáním nepohodlí (svědění, brnění, bolest). S ohledem na tyto problémy musí být citlivá pleť ošetřována zklidňujícími a vyvažujícími produkty, zároveň však nesmí být opomenuta péče proti známkám stárnutí (vrásky, ztráta tonusu a kompaktnosti).

Silné stránky našeho ošetření:exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multi-aktivní bio-revitalizační efekt. Navrací optimální hladinu základních elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s nedokonalostmi pleti na několika úrovních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

PURIFYING

Zredukujte nedokonalosti pleti trpící akné

změna rovnováhy pleti. Projevuje se lesklou pletí především v T-zóně (čelo, nos, brada), rozšířenými póry, nečistotami, černými tečkami a pupínky, nejednotnou strukturou. Na takové pleti nedrží dobře make-up. Tyto problémy se netýkají jen mladé pleti, ale také zralé pleti především jako výsledek stresu, znečištění, přílišného opalování, diety, kouření nebo hormonálních změn (těhotenství nebo menopauza) či agresivního kosmetického ošetření. Všechny tyto vlivy působí na mazové žlázy, které poté produkují nadměrné množství mazu. V takovém prostředí dochází k rychlému šíření bakterií a je narušena přirozená ekoflóra pleti.

Silné stránky našeho ošetření:evitalizace 51 + 3 HYALU COMPLEX TM s multi bio-revitalizační akcí. Obnovuje optimální úroveň živých elementů, které tvoří základ efektivní buněčné komunikace. Bojuje s vadami na několika stupních. Pro vyváženou a regenerovanou pleť.

V-LIFTING

Liftingové ošetření pro zralou pleť s povadajícími konturami

Definované kontury. Svěží vzhled. To jsou vlastnosti mladé pleti, kterou nechceme nikdy ztratit. Bohužel plynutí času se odráží v naší tváři. Při každém pohledu do zrcadla vidíme změny. Objevují se vrásky, obličejové kontury začínají být méně definované a pleť povadá vlivem času a gravitace. Čím je to způsobeno? Každým dnem se zpomaluje buněčná aktivita, podpůrný systém jednotlivých vrstev (tvořených kolagenem, elastinem, kyselinou hyaluronovou) se stává méně organizovaným a více se uvolňuje. Jakmile pleť ztrácí kompatibilitu, tonus a elasticitu, obličejové linie jsou méně výrazné a kontury méně definované.

Silné stránky našeho ošetření:exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multi-aktivní bio-revitalizační efekt. Navrací optimální hladinu základních elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s nedokonalostmi pleti na několika úrovních. Posílen o Collagen Lift Peptid.

DERMOPEEL

Diamantová mikrodermabraze s vakuem

Výborné hloubkové exfoliační ošetření využívající mechanické činnosti diamantových částic umístěných v trysce aplikátoru.

Využití přístroje Dermopeel je široké:

  • stimulace mikrocirkulace kombinací výživy a okysličení
  • zlepšení buněčného metabolismu
  • podpora vstřebávání přebytku extracelulární tekutiny (lymfodrenáž)
  • minimalizování otoků, váčků a tmavých kruhů pod očima
  • usnadnění odvádění toxinů z pleti pro jasnější a zařivější pleť a další
  • Mezi hlavní výhody přístroje patří okamžitě viditelný efekt v krátkém čase, ošetření bez podráždění pleti a bezpečná práce pro kosmetičku (bezprašnost diamantů).

Ceník

Ošetření pleti kosmetikou Diego Dalla Palma
MOISTURISING - Intenzivní hydratační ošetření 1150 Kč
ATNIAGE - Ošetření proti vráskám 1150 Kč
ANTIAGE + EYE & LIP - Ošetření se speciálním liftingem okolo očí a rtů 440 Kč
DETOXIFYNG - Hloubkové detoxikační ošetření 1150 Kč
DETOXIFYNG - Hloubkové detoxikační ošetření s okysličující maskou 1350 Kč
SOOTHING - Ošetření na citlivou pleť s popraskanými žilkami 1250 Kč
PURIFYING - Ošetření aknózní a mastné pleti 1150 Kč
PERFECTION - Intenzivní rejuvenační ošetření 1490 Kč
PERFECTION SUBLIME - Extra silné vyplňující ošetření 1260 Kč
V-LIFT - Liftingové ošetření 1980 Kč
YOUTH VENOM - Ošetření proti vráskám 1290 Kč
SEASONAL - Vitamínové ošetření pro pleť 1350 Kč
WHITELIGHT - Ošetření proti pigmentovým skvrnám 1490 Kč
WHITELIGHT - Anti age ošetření i proti pigmentovým skvrnám 1980 Kč
Depilace teplým voskem
lýtka 310,- Kč
stehna 340,- Kč
celé nohy 550,- Kč
předloktí 190,- Kč
celé ruce 270,- Kč
Depilace cukrovou pastou
Brazilská depilace 690,- Kč
třísla 320,- Kč
podpaží 290,- Kč
horní ret 70,- Kč
brada 110,- Kč
celý obličej 350,- Kč
obočí 130,- Kč
Další kosmetické služby
Trvalá na řasy 430,- Kč
Barvení řas 130,- Kč
Barvení obočí 110,- Kč
DERMOPEEL - Diamantová mikrodermabraze s vakuem 490 Kč
zpět na služby